Informujemy, że Gmina Przedbórz ponownie uruchamia nabór wniosków do programu sterylizacji i kastracji zwierząt właścicielskich.
 
Dotychczasowe środki przeznaczone na realizację programu zostały wyczerpane, jednak dzięki otrzymaniu dodatkowej dotacji ze Starostwa Powiatowego w Radomsku możliwe jest kontynuowanie programu oraz przyjmowanie kolejnych wniosków.
 
Mieszkańcy zainteresowani udziałem w programie mogą składać wnioski w Urzędzie Miejskim w Przedborzu. Liczba miejsc jest ograniczona - o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń,
do wyczerpania dostępnych środków.
 
Informujemy jednocześnie, że właściciele zwierząt zgłaszanych do programu zobowiązani są do podania aktualnej wagi psa.
Szczegółowe informacje oraz formularze wniosków dostępne są w Urzędzie Miejskim w Przedborzu, w pokoju nr 7.
 
Zapraszamy do udziału w programie.

Akcja sterylizacji i kastracji zwierząt