Drukuj

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Szansa na powrót do pracy! – Fundusze Europejskie na zwiększenie miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3”.

Webinarium odbędzie się 12 marca 2021 r. w godz. 10:00 – 11:10. Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie.

Program webinarium:

  1. Wprowadzenie do webinarium.
  2. Aktualne konkursy na projekty przyczyniające się do powrotu na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3:

- założenia konkursu: podmioty uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie, typy projektów możliwych do realizacji, zasady finansowania,

- procedury składania wniosków,

- zasady oceny projektów.

  1. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  2. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

 

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4725-webinarium-pn-szansa-na-powrot-do-pracy-fundusze-europejskie-na-zwiekszenie-miejsc-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3 pod przyciskiem „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego i zakończeniu rekrutacji zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Do skorzystania z webinarium zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego zainteresowanych przedmiotową tematyką.

UWAGA! Rekrutacja na spotkanie prowadzona jest do 10.03.2021 r.