Drukuj

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn.: „Fundusze Europejskie w 2021 roku – możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego”. Webinarium odbędzie się 18 lutego 2021 roku (tj. czwartek), w godz. 10:00 – 11:15. Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4662-webinarium-pn-fundusze-europejskie-w-2021-roku-mozliwosci-wsparcia-w-ramach-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-lodzkiego, pod przyciskiem „Weź udział”. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem. Rekrutacja trwa do 15.02.2021 r.

Do skorzystania z webinarium zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego zainteresowanych przedmiotową tematyką. Jednocześnie zwracam się z prośbą o rozpropagowanie informacji o przedmiotowym spotkaniu, dostępnymi Państwu kanałami komunikacji.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,

Halina Zimnowoda

Inspektor ds. informacji o Funduszach Europejskich

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Departament Polityki Regionalnej

Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie