Drukuj
Miejski Dom Kultury w Przedborzu zaprasza wszystkich miłośników muzyki polskiej z lat 70-tych do udziału w konkursie wokalnym. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjów znajdujących się na terenie powiatu radomszczańskiego.

 

Celem imprezy jest popularyzacja dorobku wokalnego artystów scen polskich, których największa popularność przypadła na lata 70-te XX wieku. Jest to już druga edycja konkursu. Pierwszy Przegląd Piosenki Polskiej odbył się rok temu. Jego tematem były lata 60-te. Organizatorzy widząc duże zainteresowanie i zaangażowanie dzieci i młodzieży pomysłem, postanowili go kontynuować zwiększając zasięg imprezy oraz wzbogacając ją o dodatkowe atrakcje dla uczestników. Przegląd Piosenki Polskiej odbędzie się 19 kwietnia 2009 roku. Wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do 4.04.2009 roku na adres:

Miejski Dom Kultury

ul. Rynek 15

97-570 Przedbórz

nr tel./fax (044) 781 25 15 lub 781 21 80,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokładne informacje związane z konkursem znajdują się w regulaminie.

 

Regulamin i karta zgłoszenia

Autor: MDK