czwartek, lipiec 09, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Autor pytania: Radosław Błaziński

Treść pytania:

Witam serdecznie.Mam pytanie dotyczące stanu nawierzchni na odcinku Przedbórz-Góry Mokre.Czy istnieje możliwość naprawy powstałych niezliczonych dziur w tej drodze?Stan  tego odcinka jest fatalny a możliwość ominięcia "dziur" jest wręcz niemożliwa.Ten odcinek jest tak niebezpieczny,że zagraża bezpośrednio zdrowiu i życiu uczestników drogi.
Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź.

Odpowiedź:

Przedmiotowa droga posiada status drogi pwiatowej. Naprawa nawierzchni drogi należy do zarządcy drogi, w tym przypadku Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko.

 

Burmistrz Miłosz Naczyński

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem