wtorek, luty 25, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Z rąk Wicemarszałka województwa łódzkiego Zbigniewa Ziemby przedstawiciele pięciu gmin powiatu radomszczańskiego otrzymali Granty Sołeckie. Uroczyste wręczenie grantów miało miejsce w Urzędzie Gminy Wielgomłyny 25 lipca 2019 r. dokąd przybyli przedstawiciele obdarowanych gmin. W spotkaniu uczestniczyli: Poseł na Sejm RP Anna Milczanowska, wiceprzewodnicząca Łódzkiego Sejmiku Aneta Niedźwiecka oraz zastępca dyrektora Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Sławomir Piętakiewicz. Z Gminy Przedbórz w spotkaniu uczestniczyli: Burmistrza Miasta Przedborza Wiesława Janosik, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Zawisza oraz sołtys sołectwa Zuzowy. Granty po 10 tys. zł trafiły do naszych sołectw: Góry Mokre, Nosalewice i Zuzowy.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem