czwartek, lipiec 09, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Informujemy, że wniosek Radnego Rady Miejskiej w Przedborzu Pana Pawła Zięby, złożony w ramach III Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego "Łódzkie na plus", znalazł się w puli 38 innych wniosków przewidzianych do realizcji. Kwota, jaka będzie do wykorzystania na zadanie pn. "Znaczki doręczeniowe poczty miejskiej w Przedborzu 1917-1918 - broszura informacyjna" wynosi 20 tysięcy złotych. Składamy Panu Pawłowi Ziębie serdeczne Gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

III Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego "Łódzkie na plus"

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem