sobota, styczeń 19, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu przypomina, że na stronie: www.wspolneczytanie.pl   już rozpoczęło się głosowanie na biblioteki, które potrwa co 31 października 2017 r. Codziennie można oddać jeden głos. Biblioteka w Przedborzu pragnie wygrać dla swoich czytelników książki, dlatego zwraca się do wszystkich z wielką prośbą o pomoc i zagłosowanie na nią (albo poprzez stronę głosowania, albo poprzez Facebooka).

Liczy się każdy głos, dlatego bardzo serdecznie prosimy, głosujcie na naszą bibliotekę i zachęcajcie do tego swoich znajomych. Razem możemy wygrać bardzo fajne książki, z których będą mogli korzystać wszyscy czytelnicy. Proszę, Pomóżcie i głosujcie na nas codziennie, do 31 października. Z góry Dziękujemy za każdy głos.

Jednocześnie chcemy poinformować, że po początkowych problemach, głosowanie na stronie zostało przez Organizatorów odblokowane. Prosimy, nie zrażajcie się tym, że strona jeszcze nie do końca działa tak jak należy, tylko głosujcie na nas. Organizatorzy konkursu obiecali naprawić stronę. Ponadto zapewnili, że wszystkie głosy oddane do tej pory na bibliotekę, pomimo, że niewidoczne, zapisały się na serwerze i pojawią się na stronie po rozwiązaniu kwestii technicznych.

S.T. 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem