piątek, listopad 22, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 

IMG_0050mIII TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PRZEDBORZA odbył się w minioną niedzielę 26 lipca na przedborskich Błoniach. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych w rozgrywkach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników. Turniej rozgrywany był w następujących kategoriach wiekowych:

 

Mężczyźni:

1. Młodzież szkolno-gimnazjalna (I miejsce zajęli: Kuba Kłobucki i Łukasz Raczyński, II miejsce: Jacek Dąbrowski i Tomasz Kapuściński, II miejsce: Bartosz Motyka i Bartłomiej Rakowski)

2. Panowie do lat 30 (I miejsce: Zalas Paweł i Cieloszyk Kamil, II miejsce: Przemysław Orzechowski i Jarosław Janosik, III miejsce: Adrian Kuliberda i Krzysztof Namyślak)

3. Panowie „30+” (I miejsce: Robert Turniak i Maciej Krawczyk, II miejsce: Marek Gal i Grzegorz Lizińczyk, III miejsce: Chmielewski Ryszard i Sitkowski Jacek).

Kobiety:

1. Piękne i młode (do 18 lat) (I miejsce: Kasia Kulka i Karolina Trenda, II miejsce: Karolina Trenda i Ola Trenda),

2. Piękne „18+” (I miejsce: Inga Symonides i Klaudia Motyka, II miejsce: Magdalena Trenda i Monika Trenda).

Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne oraz dyplomy i puchary.

Turniejowi towarzyszyły również inne atrakcje, m.in. przeciąganie liny, rzut piłką lekarską, które były finansowane ze środków pochodzących z realizacji usług w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich.

Dochód z imprezy został przeznaczony dla Klubu Sportowego MKS Pilica Przedbórz.

Burmistrz Miasta Przedborza Miłosz Naczyński serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc w przygotowaniu imprezy a szczególnie tegorocznym sponsorom, którzy partycypowali w kosztach w/w imprezy.

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia w przyszłym roku!!!

Tekst: P.M.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem