niedziela, lipiec 21, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

f_euW dniu 8 lipca 2009r.  na stronie internetowej Komisji Europejskiej ukazała się lista projektów, którym zostanie przyznany grant w ramach Programu Współpracy Miast Bliźniaczych z funduszy Unii Europejskiej. Informujemy, iż jedną z gmin, która otrzymała dofinansowanie jest nasza Gmina, która zabiega o współpracę z Miastem Pribor w Czechach.
W dniach 13-16 sierpnia 2009r. Przedbórz gościł będzie delegację z Miasta Pribor złożoną z przedstawicieli władz, kultury, edukacji,  środowisk lokalnych oraz młodzieży. W ramach tej wizyty odbędą się spotkania, dyskusje i warsztaty m.in. o tradycji, kulturze, edukacji i współpracy gospodarczej. Zaproszeni goście będą mogli skosztować przedborskiego specjału, którym jest kugiel.
Wizyta zaproszonych gości przyczyni się do nawiązania wszechstronnej współpracy czego uwieńczeniem będzie podpisanie przez Burmistrza Miasta Przedborza mgr inż. Miłosza Naczyńskiego oraz Starosty Pribora Milana Strakosa Porozumienia o Współpracy Partnerskiej pomiędzy Gminą Przedbórz a Miastem Pribor.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem